Načítám...
Zpracování osobních údajů
  Zpět na úvod

Zpracování osobních údajů

 

Vážení obchodní partneři,

Společnost ELKO, velkoobchod nápojů s.r.o., IČO:  26366487, DIČ:  CZ 26366487 se sídlem v Plzni, Libušínská 630/78 je povinna v oprávněném zájmu zpracovávat vaše osobní údaje a to výhradně za účelem logistického zpracování vašich objednávek a to v souladu se Zákonem 101/2004 Sb. o ochraně osobních údajů a zejména  Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES.

Účelem zpracování osobních údajů se rozumí zajištění dodávky zboží dle zadaných osobních údajů a zasílání informativních akčních nabídek na to vždy na základě souhlasu k těmto konkrétním činnostem uděleným zákazníkem při jeho registraci prostřednictvím webových stránek společnosti nebo před dokončením objednávky. Osobní údaje budou zpracovávány manuálně nebo interním počítačovým systémem a to v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob a interních směrnic společnosti, k tomu pověřenými osobami. 

Každý již registrovaný zákazník má právo svůj souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoliv odvolat nebo požádat o výmaz osobních údajů a to elektronicky na adresu eudaje@elko-napoje.cz  nebo písemnou formou na adresu sídla společnosti. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem jeho doručení. Vezměte prosím na vědomí, že dále máte právo požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si přístup ke svým osobním údajům a právo k doplnění či opravě nebo výmazu svých osobních údajů.