Obchodní zástupci

Jiří Ullmann

Obchodní zástupce pro velkoobchody

Telefon

Email

731 130 846

j.ullmann@elko-napoje.cz

Radek Gecov

Obchodní zástupce pro Kladno

Telefon

Email

734 522 264

r.gecov@elko-napoje.cz

Martin Lang

Obchodní zástupce pro Plzeň

Telefon

Email

737 285 905

m.lang@elko-napoje.cz

Miroslav Dlouhý

Obchodní zástupce pro Plzeň a Plzeň-sever

Telefon

Email

737 260 218

m.dlouhy@elko-napoje.cz

Jaroslav Eret

Obchodní zástupce pro Plzeň, Plzeň-jih a Konstantinovy Lázně

Telefon

Email

731 130 853

j.eret@elko-napoje.cz

Jiří Bártík

Obchodní zástupce pro Plzeň, Dobřany, Přešticko

Telefon

Email

734 184 501

j.bartik@elko-napoje.cz

Róbert Domanický

Obchodní zástupce pro Tachov, Stříbro, Rozvadov, Domažlice, Svatou Kateřinu

Telefon

Email

737 285 903

r.domanicky@elko-napoje.cz

Michal Halapej

Obchodná zástupce pro Karlovy Vary

Telefon

Email

605 202 829

m.halapej-kv@elko-napoje.cz

Tomáš Doucha

Obchodní zástupce pro Karlovy Vary, Cheb

Telefon

Email

731 637 900

t.doucha@elko-napoje.cz

Zdeněk Tišnovský

Obchodní zástupce pro Karlovy Vary, Sokolov

Telefon

Email

739 505 914

z.tisnovsky-kv@elko-napoje.cz

Petr Dvořák

Obchodní zástupce pro Klatovy a okolí

Telefon

Email

733 537 238

petr.dvorak65@seznam.cz

Hana Tauberová

Obchodní zástupce pro Domažlice a okolí

Telefon

Email

730 512 092

hana.tauberova@email.cz

Petr Havrda

Obchodní zástupce pro Klatovy, Sušici a okolí

Telefon

Email

734 788 345

p.havrda@elko-napoje.cz