Načítám...
O společnosti
  Zpět na úvod

Máme garážové začátky. Doslova.

V roce 1992 jsme využili babiččinu garáž a rozváželi zpočátku jen alkoholické nápoje pod jménem Theodor Lejsek - Elko. Vyrostli jsme do menšího skladu na Roudné, rozváželi 100 tun nápojů denně. Povodeň v roce 2002 ukázala, jak špatné jsme měli pojištění – a jak skvělé máme lidi. Společnost přišla o veškeré skladové zásoby a zkáze se nevyhnulo ani veškeré vybavení a technika. Díky houževnatosti zaměstnanců a majitele se podařilo vstát z promočených sutin a během několika málo let vrátit firmu mezi největší velkoobchody s nápoji v České republice. Otevřeli jsme znovu a jinde. Změnili se z kamionového dovozu v delivery. A rostli dál.

Rozvážíme po celých západních Čechách

Dnes jsme doma ve velkém logistickém centru v Plzni na Božkově. Do druhého dne jsme schopni rozvézt 200 tun alkoholických i nealkoholických nápojů, koloniálního zboží, tabáku a gastronomických doplňků. Jsme hrdí na své lidi, protože jedině díky nim jsme dlouholetými dodavateli většiny podniků z Plzně a západních Čech. Nápoje dodáváme firmám i soukromníkům. Jsme partnerem společností PepsiCola, Heineken a Kofola v našem regionu.

V roce 2017 slavíme 25 let

Při tom všem jsme stále rodinná firma. 90 % svých zákazníků známe osobně a těch 10 % brzo potkáme. Základy, na kterých firma stojí, jsou totiž dobré vztahy.