Obchodní zástupci
  Zpět na úvod
IMG_1437.jpg

Jiří Ullmann

Obchodní zástupce pro velkoobchody

Telefon 731130846
Email j.ullmann@elko-napoje.cz
   

 

IMG_1451.jpg

Petra Zvonařová

Obchodní zástupce pro Plzeň

Telefon 731130845
Email p.zvonarova@elko-napoje.cz
Působnost Plzeň

  

IMG_1511.jpg

Martin Lang

Obchodní zástupce pro Plzeň

Telefon 737285905
Email m.lang@elko-napoje.cz
Působnost Plzeň

 

IMG_1539.jpg

Miroslav Dlouhý

Obchodní zástupce pro Plzeň a Plzeň-sever

Telefon 737260218
Email m.dlouhy@elko-napoje.cz
Působnost Plzeň, Plzeň-sever

 

IMG_1519.jpg

Jaroslav Eret

Obchodní zástupce pro Plzeň, Plzeň-jih a Konstantinovy Lázně 

Telefon 731130853
Email j.eret@elko-napoje.cz
Působnost Plzeň, Plzeň-jih, Konstantinovy Lázně

 

IMG_1557.jpg

Libor Vovesný

Obchodní zástupce pro Plzeň a Rokycansko

Telefon 737285913
Email l.vovesny@elko-napoje.cz
Působnost Rokycansko, Plzeň

 

IMG_1560.jpg

Leoš Roub

Obchodní zástupce pro Plzeň, Dobřany, Přešticko, Stříbro

Telefon 731130884
Email l.roub@elko-napoje.cz
Působnost Plzeň,Dobřany, Přešticko, Stříbro

 

IMG_1549.jpg

Róbert Domanický

Obchodní zástupce pro Tachov, Stříbro, Rozvadov, Domažlice, Svatou Kateřinu

Telefon 737285903
Email r.domanicky@elko-napoje.cz
Působnost Tachov, Stříbro, Rozvadov, Domažlice, Svatá Kateřina

 

IMG_1462.jpg

Michal Halapej

Obchodná zástupce pro Karlovy Vary

Telefon 605202829
Email m.halapej-kv@elko-napoje.cz
Působnost Karlovy Vary

 

IMG_1471.jpg

Tomáš Doucha

Obchodní zástupce pro Karlovy Vary, Cheb

Telefon 731637900
Email t.doucha@elko-napoje.cz
Působnost Karlovy Vary, Cheb

 

IMG_1449.jpg

Zdeněk Tišnovský

Obchodní zástupce pro Karlovy Vary, Sokolov

Telefon 739505914
Email z.tisnovsky-kv@elko-napoje.cz
Působnost Karlovy Vary, Sokolov

 

IMG_1467.jpg

Kamil Langhammer

Obchodní zástupce pro Prahu a okolí

Telefon 737285904
Email k.langhammer@seznam.cz
Působnost Praha a okolí

 

IMG_1526.jpg

Petr Dvořák

Obchodní zástupce pro Klatovy a okolí 

Telefon 733538238
Email petr.dvorak65@seznam.cz
Působnost Klatovy a okolí

 

IMG_1482.jpg

Hana Tauberová

Obchodní zástupce pro Domažlice a okolí 

Telefon 730512092
Email hana.tauberova@email.cz
Působnost Domažlice a okolí

 

IMG_1492.jpg

Andrea Svatošová

Obchodní zástupce pro Klatovy, Sušici a okolí

Telefon 736758996
Email a.svatosova@elko-napoje.cz
Působnost Klatovy, Sušice a okolí